główna zawartość
artykuł nr 1

Obwieszczenie o II turze

Załączniki:
Obwieszczenie o II turze 34 KB
artykuł nr 2

Komisarz Wyborczy w Przemyślu Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Komisarz Wyborczy w Przemyślu

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Dom Strażaka, Chotylub 64, 37-611 Cieszanów:

1.

Maria Kołodziej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Nowe Sioło - Członek

2.

Ewelina Anna Kudyba, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Chotylub - Członek

3.

Małgorzata Danuta Kułakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Lubaczów - Członek

4.

Paulina Brygida Nepelska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROLANDA DUBOWSKIEGO, zam. Jarosław - Członek

5.

Maciej Oryńczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Cewków - Członek

6.

Helena Ważna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Cieszanów - Członek

7.

Adam Jan Zaborniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Chotylub - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Centrum Kultury i Sportu, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów:

1.

Aleksandra Krystyna Bielko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

2.

Janusz Józef Czura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROLANDA DUBOWSKIEGO, zam. Lisie Jamy - Członek

3.

Joanna Ewa Suska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Cieszanów - Członek

4.

Lucyna Szlachta, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Moszczanica - Członek

5.

Grzegorz Stanisław Tomków, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Cieszanów - Członek

6.

Barbara Katarzyna Ważna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Cieszanów - Członek

7.

Tomasz Mariusz Ważny, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Cieszanów - Członek

8.

Jan Wolanin, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Cieszanów - Członek

9.

Iwona Joanna Zabrońska-Kapłon, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Lubaczów - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. Jana III Sobieskiego 8, 37-611 Cieszanów:

1.

Barbara Kazimiera Gajda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Nowe Sioło - Członek

2.

Jarosław Gajda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Gorajec - Członek

3.

Justyna Małgorzata Hypiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

4.

Tadeusz Kostrzycki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowe Sioło - Członek

5.

Marek Andrzej Ludwik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nowe Sioło - Członek

6.

Józefa Kazimiera Mularczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Dachnów - Członek

7.

Dorota Maria Nepelska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROLANDA DUBOWSKIEGO, zam. Jarosław - Członek

8.

Edyta Ozimek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Nowy Dzików - Członek

9.

Ewa Zając, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Cieszanów - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Wiejski Dom Kultury, Dachnów ul. Lwowska 3, 37-611 Cieszanów:

1.

Maria Czetyrbok, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

2.

Krystyna Czura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROLANDA DUBOWSKIEGO, zam. Lisie Jamy - Członek

3.

Aleksandra Maria Herda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Dachnów - Członek

4.

Bronisław Kopciuch, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Ułazów - Członek

5.

Sylwia Monika Krywko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Dachnów - Członek

6.

Rafał Maciejko, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Dachnów - Członek

7.

Aleksandra Angelika Sanok, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Dachnów - Członek

8.

Bogumiła Zadworna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

9.

Dorota Zofia Żukowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA (uzupełnienie składu), zam. Folwarki - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zaspół Szkolno-Przedszkolny, Kowalówka 7, 37-611 Cieszanów:

1.

Anna Łucja Hanasiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Nowy Lubliniec - Członek

2.

Jan Krubnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Cewków - Członek

3.

Tomasz Małka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Żuków - Członek

4.

Paweł Starzec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowe Brusno - Członek

5.

Krzysztof Roman Stupak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Lubaczów - Członek

6.

Małgorzata Wawrów, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Żuków - Członek

7.

Marek Wróbel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Cieszanów - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Zaspół Szkolno-Przedszkolny, Niemstów 76, 37-611 Cieszanów:

1.

Stanisława Chomyszyn, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Niemstów - Członek

2.

Bartłomiej Łukasz Gajda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Nowe Sioło - Członek

3.

Katarzyna Elżbieta Kowal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Cieszanów - Członek

4.

Piotr Krzysztof Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Niemstów - Członek

5.

Jolanta Pałczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Cieszanów - Członek

6.

Marta Maria Rogowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

7.

Wojciech Taraciński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Nowy Dzików - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Świetlica Wiejska, Nowe Sioło 85, 37-611 Cieszanów:

1.

Grzegorz Andrzej Dudziński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nowe Sioło - Członek

2.

Weronika Jakubiec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Nowe Sioło - Członek

3.

Zofia Maria Kotowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Cieszanów - Członek

4.

Jan Mazurkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Cieszanów - Członek

5.

Ludwik Ozimek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Stary Dzików - Członek

6.

Zygmunt Stankiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowe Sioło - Członek

7.

Waldemar Zadworny, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

 

 

gm. Cieszanów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Wiejski Dom Kultury, Stary Lubliniec 45, 37-611 Cieszanów:

1.

Wiesława Eleonora Furgała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Stary Lubliniec - Członek

2.

Elżbieta Gielarowiec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Stary Lubliniec - Członek

3.

Anna Horajska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Nowy Dzików - Członek

4.

Małgorzata Anna Kowal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Dachnów - Członek

5.

Maria Lesiczka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Stary Lubliniec - Członek

6.

Rafał Mróz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Nowy Lubliniec - Członek

7.

Bożena Mariola Zygarlicki, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Stary Lubliniec - Członek

 

artykuł nr 3

Obwieszczenie o numerach i granicach obwodów

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów

z dnia 10 czerwca 2020roku

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568)w związku z art. 2 ust. 1 i art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego (Dz. U. poz. 979) Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczychoraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020r.:

 

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Sołectwa: Chotylub, Dąbrówka

Dom Strażaka, Chotylub 64, 37-611 Cieszanów

2

Cieszanów: ul. Armii Krajowej, ul. Bohaterów Września, ul. Generała Sikorskiego, ul. Kopernika, ul. Księdza Kłosa, ul. Łucji Charewicz, Obrońców Westerplatte, ul. Wolności, osiedle Armii Krajowej, ul. 6 Grudnia, ul. Gajerskiego, ul. Kościuszki, ul. Lityńskiego, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, Nowe Sioło ul. Pałacowa, Nowe Sioło ul. Mickiewicza

Centrum Kultury i Sportu, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

3

Cieszanów: ul. Cerkiewna, ul. Krasińskiego, ul. Moniuszki, ul. Niemstowska, ul. Nowa, ul. Skorupki, ul. Warszawska, osiedle Kustronia, ul. Boczna Podwale, ul. Czereśnie, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Leśna, ul. Podwale, ul. Rynek, ul. Sienkiewicza, ul. Witosa, ul. Dworcowa, Nowy Lubliniec ul. Doświadczalna

Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. Jana III Sobieskiego 8, 37-611 Cieszanów

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

4

Sołectwo Dachnów

Wiejski Dom Kultury, Dachnów ul. Lwowska 3, 37-611 Cieszanów

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

5

Sołectwa: Kowalówka, Żuków, Gorajec, Podsołectwo: Doliny

Zaspół Szkolno-Przedszkolny, Kowalówka 7, 37-611 Cieszanów

6

Sołectwa: Niemstów, Folwarki

Zaspół Szkolno-Przedszkolny, Niemstów 76, 37-611 Cieszanów

7

Sołectwo: Nowe Sioło

Świetlica Wiejska, Nowe Sioło 85, 37-611 Cieszanów

8

Sołectwa: Nowy Lubliniec, Stary Lubliniec

Wiejski Dom Kultury, Stary Lubliniec 45, 37-611 Cieszanów

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

 

 

Głosować korespondencyjnie może każdy wyborca.

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien być zgłoszony przez wyborcę komisarzowi wyborczemu za pośrednictwem urzędu gminy w gminie, w której wyborca ujęty jest w spisie wyborców, najpóźniej do dnia 16 czerwca 2020 r.

Wyborca podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych może zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego najpóźniej do dnia 23 czerwca 2020 r. Natomiast wyborca, który rozpocznie podleganie obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych po tym terminie, może zgłosić ten zamiar najpóźniej do dnia 26 czerwca 2020 r.

Głosować przez pełnomocnika mogąwyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat lub posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o:

1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;

2) całkowitej niezdolności do pracy;

3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;

4) zaliczeniu do I grupy inwalidów;

5) zaliczeniu do II grupy inwalidów;

a także osoby ? stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożonydo Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów najpóźniej do dnia 19 czerwca 2020 r.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będziew dniu 28 czerwca 2020r.od godz. 700 do godz. 2100.

 

 

Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów

 

Zdzisław ZADWORNY

Załączniki:
skan dokumentu 226 KB
artykuł nr 4

Obwieszczenie o miejscach na obszarze Miasta i Gminy Cieszanów miejsca na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych

 

OBWIESZCZENIE

 

BURMISTRZA MIASTA I GMINY CIESZANÓW

z dnia 10 czerwca 2020 r.

 

 

Na podstawie art. 114 Kodeksu wyborczego (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) wyznaczam na obszarze miasta i gminy Cieszanów miejsca:

 

na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych

 

- miejscowość Cieszanów: przy przystanku autobusowym, na słupach ogłoszeniowych, na tablicy informacyjnej przy Urzędzie Miasta i Gminy Cieszanów,

- miejscowość Chotylub: obok świetlicy wiejskiej, przy przystanku PKS na początku wsi,

- miejscowość Dąbrówka: obok świetlicy wiejskiej,

- miejscowość Dachnów: obok Wiejskiego Domu Kultury,

- miejscowość Doliny: koło kościoła,

- miejscowość Gorajec: obok kaplicy,

- miejscowość Kowalówka: przy szkole,

- miejscowość Niemstów: przy sklepie, przy OSP,

- miejscowość Folwarki: koło świetlicy,

- miejscowość Nowe Sioło: przy drodze do kościoła parafialnego, ul. Mickiewicza przy blokach, przy ul. Pałacowej

- miejscowość Nowy Lubliniec: przy sklepie, ul. Osiedlowa koło przystanku,

- miejscowość Stary Lubliniec: przy świetlicy wiejskiej, ul. Osiedle przy świetlicy,

- miejscowość Żuków: obok świetlicy w Żukowie (Kosobudy), obok świetlicy w Żukowie.

 

na bezpłatne umieszczanie plakatów komitetów wyborczych

 

- miejscowość Cieszanów: na słupach ogłoszeniowych,

- miejscowość Chotylub: obok świetlicy wiejskiej, przy przystanku PKS na początku wsi,

- miejscowość Dąbrówka: obok świetlicy wiejskiej,

- miejscowość Dachnów: obok Wiejskiego Domu Kultury,

- miejscowość Doliny: koło kościoła,

- miejscowość Gorajec: obok kaplicy,

- miejscowość Kowalówka: przy szkole,

- miejscowość Niemstów: przy sklepie, przy OSP

- miejscowość Folwarki: koło świetlicy,

- miejscowość Nowe Sioło: przy drodze do kościoła parafialnego, ul. Mickiewicza przy blokach, przy ul. Pałacowej,

- miejscowość Nowy Lubliniec: przy sklepie, ul. Osiedlowa koło przystanku,

- miejscowość Stary Lubliniec: przy świetlicy wiejskiej, ul. Osiedle przy świetlicy,

- miejscowość Żuków: obok świetlicy w Żukowie (Kosobudy), obok świetlicy w Żukowie.

 

 

  Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów

(-) Zdzisław Zadworny   

Załączniki:
skan dokumentu 197 KB
artykuł nr 5

Informacja w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Informacja w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522) i w związku
z Zarządzeniem Nr 50/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów z 29 maja 2020 roku
w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy przysługującego w zamian za święto przypadające w sobotę orazbiorąc pod uwagę bieg kalendarza wyborczego zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych może zostać przesłane (najpóźniej do 12 czerwca 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu do godz. 15.00) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej sekretariat@cieszanow.pl. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy Cieszanów, ul. Rynek 1, 37 – 611 Cieszanów (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

Potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) odbywać się będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń można uzyskać pod nr telefonu 506 49 19 67.

 

Załączniki:
skan dokumentu 320 KB